NARENCİYE TANITIM GRUBU'NDAN MOSKOVA’DA ÖZEL BASIN ETKİNLİĞİ

Narenciye Tanıtım Grubu, Moskova’da,  Rusya'nın en büyük medya kuruluşlarından Komsomolskaya Pravda’ya bağlı ulusal gazeteler, dergiler, televizyon kanalları, radyo kanalları ve internet haber sitelerinden üst düzey gazeteci ve medya yöneticilerden oluşan geniş basın heyeti ile bir araya geldi.

Narenciye Tanıtım Grubu’nun hız kesmeden devam eden uluslararası tanıtım etkinliklerinin bir parçası olarak organize edilen ve oldukça verimli geçen etkinlik, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ali Kavak ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen basın toplantısı ile başlamıştır. Basın toplantısının ardından radyo ve basılı medya için verilen ayrı röportajlar ile devam edilmiş, Türkiye ve Rusya ilişkileri kapsamında, Rusya’da Türk narenciyesinin günümüzdeki durumu ve geleceğe dair plan ve beklentiler irdelenmiştir.

Basın konferansı ve röportajların ardından Narenciye Tanıtım Grubu ev sahipliğinde geniş katılımlı basın yemeği organize edilmiş, katılan medya mensupları ile genel ve özel görüşmeler de gerçekleştirilmiştir.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ali Kavak ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile gerçeklesen basın yemeği, Türk narenciyesinin Rusya pazarındaki konumunu güçlendirmek üzere yapılmakta olan etkinlik ve faaliyetler arasında önemli ve verimli bir adım olarak tamamlanmıştır.